Dcera se přestěhovala za prací. Bylo to poprvé, kdy bydlela sama. Báli jsme se s manželem, jak si povede, ale zdálo se, že zvládá všechno dobře. První dva měsíce jsme neměli čas ji navštívit, takže jsme to nemohli zhodnotit na vlastní oči. Ale z našich telefonických hovorů jsem usoudila, že jí to jde dobře.

S první nesnází a prosbou o pomoc přišla až po těch dvou měsících, kdy říkala, že by konečně chtěla umýt okna. Na která si doposud neudělala čas, ale už bylo načase a taky už to prý začalo vypadat nehezky. Ptala jsem se, v čem je problém, proč se do toho nepustí. Odpověděla mi, že není schopná se tak vysoko dostat, že jsou okna velice špatně přístupná.

Zdálo se mi to nesmyslné a v duchu jsem si řekla. Že je dcera prostě jenom nezkušená, doma jsem jí mytí oken nikdy nesvěřovala, takže vlastně ani neví, jak se to pořádně dělá. Byla to vlastně moje chyba, už dávno jsem jí to měla naučit. Abych svůj prohřešek odčinila, rozhodli jsme se s manželem, že dceru konečně navštívíme. Podíváme se, jak bydlí, a při tom jí s okny pomůžu.

mytí oken ceníkmytí oken Prahavýškové mytí oken Prahamytí oken cena za m2

Když jsme k dceři dorazili,…

Když jsme k dceři dorazili, pochopili jsme, že to zas tak jednoduché nebude. Velká secesní okna byla sice nádherná, ale absolutně nevhodná pro pravidelné mytí. Mnohem lépe by se umývala zvenčí, ale jak se k nim v pátém patře dostat? Když jsem dceři řekla, že s tím jí bohužel nepomůžu a že by se je nejlépe umývalo z nějakého jeřábu, tak se posadila k počítači, chvilku hledala a už objednávala firmu Mytí oken Praha 9. Byla jsem překvapená, vůbec by mě nenapadlo takhle rychle jednat. Pochopila jsem, že dcera si bude umět poradit nebo aspoň bude vědět, kam se o pomoc obrátit.

A SERVIS umyl okna výškově, zvládl to naprosto báječně, přijela jsem se na to podívat. Výsledek byl naprosto bezchybný a udělal na mě skvělý dojem.

úklidové služby PrahaVýškové mytí oken PrahaVýškové práce PrahaPráce ve výškách Praha