Přijela k nám na návštěvu teta. Bylo to pro nás dost únavné. Tetiny návštěvy jsou sice milé, ale protože má pocit, že je u nás všechno špatně a ona to musí napravit, bývá to často velice náročné. Teta většinou trvá na tom, že musíme všechno změnit. Myslí to dobře. Chce nám pomoct, aby se nám dobře žilo, ale neuvědomuje si, že s některými věcmi jsme spokojení tak, jak se mají. A nám zase naopak někdy nedochází, že změna, ke které nás teta tlačí, pro nás může být skutečně výhodná.

Příkladem za všechno je tetina poslední návštěva mého ateliéru. Docela se jí tam líbilo, ale jen do chvíle, než přišla ke stropním oknům. Ptala se mě, jak ty okna čistíme. Říkala jsem, že se jednou za čas odvážím, vylezu na střechu a okna umývám já sama. Teta zahuhlala něco ve smyslu – tak proto jsou taková špinavá.

Čistá oknaKdo nám vyčistí oknaKvalitní mytí

Akrobace na střeše jsem nechala pro Mytí okna Praha

Řekla mi, že je to pro mě příliš nebezpečné a že bych se do toho vůbec neměla pouštět. Než jsem se zmohla cokoli namítnout, už měla v ruce telefon a volala své kamarádce, která vlastní obchod, jehož výlohu je nutné umývat výškově. Teta se vyptala na firmu, která se tím zabývá, a už tam volala a objednávala ke mně pány z firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o. Mytí oken Praha 10.

Zaměstnanci této firmy ke mně přijeli s horolezeckým vybavením. Když jsem jim vyprávěla, jak jsem sama okna myla bez jištění, bylo vidět, že mě obdivují. To mě potěšilo a na druhou stranu trošku vyděsilo. Když jsem si uvědomila, že profesionálové, kteří se tomu věnují a ví, co dělají, by sami na taková okna bez jištění nešli. Asi jsem hodně riskovala.

Umyjeme Vám oknaPracujeme bezpečněČisticí prostředky na okna

Nakonec jsem byla tetě vděčná, že zasáhla. Pánové z A SERVISU umyli a vyleštili skla překrásně. Nikomu se nic nestalo a já už se od teď na střechu taky drát nebudu.

Umyjeme Vám oknaSpeciální metoda čištěníMytí