Výměna oken v našem domě přinesla některé významné změny. Samozřejmě v první řadě to bylo lepší udržení tepla v místnostech, už to okny neprofukovalo. Ale nové konstrukce oken přinesly i problém s umytím neotevíratelné středové části. Tím to vlastně všechno začalo. Společně se sousedy jsme se shodli na tom, že si dojednáme mytí těchto oken s firmou A Servis Lipka, s.r.o., Mytí oken Plzeň, která to všechno provede ve výšce z vnější strany domu.

Mytí oken v domě               Jak mít čistá okna v bytě

Když ale obyvatelé domu viděli, jakou vysokou kvalitu práce firma poskytuje, začali k objednávce přidávat i zbytek oken v bytě. Když člověk vidí, jak je to snadné a že taková služba je i cenově dostupná, nemá už chuť ztrácet s mytím oken čas.

Tipy na čisté okna                     Profesionální čištění oken

Dlouho jsme váhali

My jsme dlouho váhali, jestli se také připojit. Přece jenom od malička nám byla vštěpována samostatnost a chtěli jsme si práci, na kterou stačíme, obstarat sami. Jenomže je to těžké., jak krásně jsou umytá okna firmou a vedle toho vidíte ty svoje plné šmouh. A pak jen při mytí těch oken přemýšlíte, co byste mohli za tu dobu všechno stihnout, kdybyste se nemuseli věnovat téhle otravné činnosti, která vám stejně nijak zvlášť nejde.

Prostředky na mytí oken                              Jak nemít na okně šmouhy

Nakonec jsme se také přidali

K tomu všemu se ještě připojil chvalozpěv sousedů, kteří už mytí oken firmě přenechali. Nakonec jsme přece jenom neodolali a taky se přidali. Teď si užíváme příkladně čistých a vyleštěných oken. Občas pracovníky u práce pozorujeme a přemýšlíme, jestli bychom to zvládli sami taky tak dobře, kdybychom věděli jak na to. Ale jejich technika se zdá být fyzicky náročná, takže nás to ani neláká vyzkoušet. Zvykli jsme si na ten komfort, který nám práce A Servis Lipka, Mytí oken Plzeň přináší, a už by se nám nechtělo mytí oken opět přebírat. Je mnohem příjemnější zužitkovat ten ušetřený čas na nějaké společné aktivity.

Odstranění špíny z okenMytí oken v bytě

Čistá okna v domě