S kamarády, se kterými se znám už od střední školy, jsme se domluvili, že pojedem společně na dovolenu do Ameriky. Domluvilo se nás nakonec víc. Tak jsme si po internetu zablokovali v autopůjčovně auto pro 8 lidí, aby se nás tam 6 pohodlně vešlo. Čištění koberců Brno.

profesionální úklidová službaLetenky jsme koupili docela výhodně…

Letenky jsme koupili docela výhodně, protože od té doby byly už jen dražší. A zbytek jsme nezařizovali, že se to pořeší na místě. Měli jsme se přesouvat jen autem a přespávat v kempech. Spíše nás zajímala příroda nežli nějaká velkoměsta, ale i tak jsme jich pár viděli. Nejvíc to samozřejmě vzalo holky, protože se u nich projevila nákupní horečka. A ne a ne přestat, takže už v první třetině výletu se dvě domlouvaly, že by si koupily ještě jeden kufr jako příruční zavazadlo, aby se jim tam všechny nově nakoupené hadříky vešly. špína na koberci

Já si na to moc nepotrpím, tak jsem pořídila jen pár triček s tím, že pak podaruju také rodinu. Všeobecně si myslím, že jsem vychovaná tak, aby člověk neutrácel zbytečně za věci, co nepotřebuje a aby neplýtval. To mi zůstalo. Takže když se pak ty dvě kamarádky na letišti hádaly o to, co musí vyhodit, aby nemuseli platit šílený prachy za nadváhu. Já jsem se jen v duchu usmívala, že jsem v pohodě. Ale dlouho mi to nevydrželo. Pak si ty dvě všimly, že já tam jen stojím a kufr nemám na zemi rozložený tak, že všichni ostatní cestující vidí moje spodní prádlo a hned začaly dolízat. Že jestli bych jim teda nemohla něco vzít, no zlá jsem být nechtěla, takže jsem musela souhlasit. Čištění koberců Brno.

jaký vysavač na čištění koberců    strojní čištění koberců    Kolik stojí čištění kobercůjak vyčistit politý koberec

Jedna mi vrazila v igelitce kosmetický potřeby a druhá dvě mikiny a boty…

Jedna mi vrazila v igelitce kosmetický potřeby a druhá dvě mikiny a boty. Nadváhu jsem stejně ani s jejich věci neměla, takže vlastně o nic nešlo. To jsem si ale říkala na letišti. Doma jsem pak změnila názor, protože když jsem v obýváku ten svůj kufr otevřela a začala třídit věci do pračky. Vyhodila jsem ven z kufru taky igelitku kamarádky. Což jsme měly udělat na letišti v Česku, ale zapomnělo se na to.

Pak jsem pokračovala dál v třídění. Nevšimla jsem si ale, že se z oné igelitky věci trochu vysypaly a jako na potvoru i zubní pasta. Která asi tlakem v letadle nebo nevím čím praskla.Takže to jsem přesně potřebovala po dovolené řešit zašpiněný koberec od té lepkavé pasty. Zkoušela jsem to trochu houbičkou, ale když to uschlo, bylo to na tmavém koberci vidět. Čištění koberců Brno.

nečistota v koberci

 

Tak jsem řešila co s tím, psala jsem to i holkám a kamarádka, které ta igelitka s kosmetikou patřila, mi nabídla, ať si na to pozvu profesionály, že mi půlku zaplatí, že je to i její vina. Rovnou mi i dala číslo na úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., Čištění koberců Brno, se kterou má skvělé zkušenosti, několikrát si od nich nechala vyčistit okna i koberce. Tak jsem teda neváhala a rovnou jim zavolala, kdy by byli schopní přijet. Paní na telefonu byla naštěstí moc milá, a nabídla mi hned termín, tak aby se mi to hodilo. A samotný zákrok odborníků byl pecka. Koberec vyčistili pomocí kotoučového stroje, který kromě toho, že zbavil koberec zubní pasty, tak jej celý prozářil a načechral a ještě teď mi voní byt po použité značkové aviváži.  Čištění koberců Brno.

odsátí špíny z koberce