Rodiče se rozvedli po 25 letech manželství. Bylo to na mámin popud, že jen dělá tátovi matku a služku v jednom. Když jsme se ségrou odstěhovaly z jejich domu, myslela si, že se něco změní. Ale když viděla, jak se táta naučil stoprocentně spoléhat jen na ni a nebyl schopný cokoli udělat sám, přestalo jí to bavit. Jak odstranit plíseň.

plíseň v koupelně    plíseň v doměplíseň na oknech

Mámu rozvod povzbudil, začala si konečně užívat života

Mámu rozvod povzbudil, začala si konečně užívat života, ale táta z toho byl hodně špatný. Byl v prvních měsících jako malé dítě, které se o sebe neumí postarat. Střídaly jsme se u něj se ségrou a pomáhaly mu s vařením, ale bylo nám jasné, že ho musíme nechat, aby se tohle všechno naučil sám, jinak se nikdy nebude schopný osamostatnit a pořád bude spoléhat na naši pomoc.trvalé odstranění plísní

Asi dva měsíce jsme ho potom nechali doma samotného, jen jsme se s ním scházeli mimo domov. Když jsem ho pak po dvou měsících navštívila, byla jsem příjemně překvapena. Začal zvládat jednoduché domácí práce, pral si a byl si schopný i něco uvařit. Potom jsem ale vešla do jeho ložnice a byla jsem v šoku. Páchlo to tam, bylo tam vlhko, v rozích a na stěnách se černala plíseň, a dokonce měl plesnivou matraci.  Nátěr LSG

Zavolala jsem ihned specOdborné odstranění plísníializovanou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., která má znalosti a schopnosti Jak odstranit plíseň. Technici doporučili, ať matraci vyhodíme, z takového povrchu by plíseň dostali pryč jen stěží. Potom tátovi vysvětlili, že ložnici nesmí zanedbávat, je třeba v ní větrat, vytápět s odklízet prach stejně jako plíseň na doměv ostatních místnostech.

Dále už jen odstranili plísně, dezinfekcí ošetřili stěnu a ochránili ji protiplísňovým LSG nátěrem. Když si táta neumí sám poradit, tak ho před plísněmi chrání alespoň nátěr A SERVISU a my jsme v klidu. Snad už si dá na tohle pozor. Jak odstranit plíseň.

postřik na plíseň    Prevence proti plísni