Máte v domě problémy s plísní a nevíte, jak se jich zbavit?  Tedy Jak odstranit plíseň. Taky jsem nevěděla a byla jsem z toho docela nešťastná. A proto bych všem chtěla poradit úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., která nám pomohla problémy s plísní vyřešit. Plíseň se vytvořila v dětském pokoji, což bylo samozřejmě velmi problematické, protože i když děti nejsou úplně malé, tak i tak není možné, aby v jejich pokoji byla plíseň. Snažila jsem se to vyčistit, ale nedařilo se mi to. A protože nic z toho, co jsem zkusila, nebylo řešením, začala jsem se o tuto problematiku zajímat ze širšího hlediska.

Vliv plísněJak na plíseň

Předcházení plísní

Je jasné, že nejlepší je plísním předcházet. Například pokud si hodně potrpíte na květiny a máte jich plný dům, nebo často sušíte prádlo ve vašem domě, tak je potřeba si pořídit kvalitní odvlhčovač vzduchu, jinak si zaděláváte na problémy s plísní. Problémem je dokonce, pokud máte i moc pokojových rostlin. Měli byste se snažit často větrat, tak jak jen to je možné. Také je dobré snažit se mít ve všech místnostech stejnou pokojovou teplotu, protože rozdílné teploty mezi místnostmi rovněž přispívají k tvorbě plísní.

Nátěr proti plísniJak předcházet tvorbě plísně

Nátěr LSG aneb Jak odstranit plíseň

Naštěstí existuje řešení, jak se plísní spolehlivě zbavit. A tím je protiplísňový nátěr LSG právě od této firmy. Je to opravdu vynikající věc a s ničím lepším jsem se na plíseň nesetkala. A kdybych to tušila dřív, nechala bych si ho dát ještě předtím, jako prevenci.  Ale teď je asi pozdě brečet nad rozlitým mlékem. Ale pokud už teď víte, že je váš dům náchylný na tvorbu plísně, tak na nic nečekejte a nechejte si ten nátěr dát.

Tvorba plísněŘešení plísně v domě

Lidé z A SERVIS LIPKA, s.r.o.,  všechny naše problémy s plísní vyřešili za mě. Jsou to opravdový profesionálové a na nikoho jiného už se nikdy obracet nebudu, protože odvedli vynikající práci a svou odbornost prokazovali v každém postupu jejich práce. Na místo napadené plísní aplikovali běžný desinfekční prostředek. Po odstranění nečistot a biotického napadení potom aplikovali nátěr proti plísním přímo na stávající povrchy, které pak trvale chrání proti opětovnému výskytu plísní, bakterií, hub, kvasinek a řas. Po zaschnutí vytvoří omyvatelný transparentní difúzně otevřený povrch odolný povětrnostním vlivům i UV záření.

Nátěr LSGOdstranění plísně

Trvalé řešení

LSG je aplikovatelný na vápenocementové omítky, dřevo, OSB desky, umakart, disperzní, silikátové barvy, betony, keramické obklady a podobné materiály. LSG nátěr proti plísním lze aplikovat ve vnitřních i vnějších prostorách. Nakonec jsem si LGS od nich nechala dát do všech místností, kde by byl v budoucnu výskyt plísní možný, abych tuto situaci už nemusela znovu řešit. A od té doby, co máme tento nátěr, je vše v pořádku, už se znovu neobjevila, jak to bylo předtím. Takže tuto firmu můžu skutečně všem jen doporučit, protože odvedli skvělou práci a já s celou rodinou jsme opravdu spokojení.

Plíseň v bytě