Čištění koberců Praha 10

Uvažovala jsem, které firmě bych mohla zadat čištění koberce. Když jsem hledala na internetu, narazila jsem na několi

profesionální čištění

k a nebyla jsem schopná si z nich vybrat. Nakonec jsem to udělala jednoduše, zadala jsem jeden název do vyhledávače, pročetla si pár hodnocení, a protože nebyly špatné, firmu jsem kontaktovala a nechala ji koberec vyčistit. Lepší by ale bylo, kdybych je k tomu nikdy nepustila! Co s ním provedli, to bylo neskutečné! Všechno to jenom zhoršili. Čištění koberců Praha 10.

 

 

 

jak vyčistit koberec

 

 

Koberec byl téměř nový…

Koberec byl téměř nový, potřebovala jsem jen vyčistit pár

čištění matrací

skvrn a místo toho přibyly další nevzhlednosti. Vlákna koberce ztvrdla a zkroutila se. Skvrny dál tvrdošíjně zůstávaly na svém místě. Zlepšení nebylo žádné. Kromě toho koberec odporně páchnul, firma to vysvětlila tím, že koberce parfémují údajně kvůli svěžesti. Té se nám ale nějak nedostávalo.

 

hloubkové čištění

Byla jsem strašně rozzlobená a chtěla jsem po firmě, aby to napravila, ale odbyli mě slovy, že to není jejich vina, že to se občas stává, a navíc prý někde ve smlouvě mají napsané, že za výsledek nezodpovídají. Takové zacházení se zákazníkem! Ale nemohla jsem už nic dělat. A potřebovala jsem koberec nějak zachránit. Neměla jsem co ztratit a obrátila se na A SERVIS LIPKA, s.r.o. Čištění koberců Praha 10, aby minimalizovala škody. Říkala jsem si, že není možné, abych padla na dvě podvodné firmy. Naštěstí je A SERVIS

 

spolehlivá a solidní firma.

 

Mému koberci doslova zachránili život, protože už jsem přemýšlela o tom, že ho vyhodím. Ale co s ním dokázalo udělat strojové čištění této firmy, to bych nevěřila. Skvrny se podařilo vyčistit, vlákna koberce získaly zpět svou hebkost a zápach se taky zadařilo zlikvidovat. Navíc se mnou všichni zaměstnanci této firmy jednali moc hezky, je vidět, že si svých zákazníků váží.

 

 

důkladné vyčištěníčištění interiérůvysávání kobercůkoberce pro mazlíčky