profesionální strojové čištění kobercůNa oslavě manželových narozenin byl blázinec, protože slavil kulatiny, pozvali jsme jeho i moji rodinu.   A bylo to šílené, tolik lidí a hluku.  Pro mě osobně bylo nejtěžší uvařit tolik jídla a potom to všechno servírovat. Naštěstí mi s tím pomohly neteře, běhaly z kuchyně do obývacího pokoje a nosily všechno, co bylo třeba. Čištění koberců BrnoČištění koberců Brno

Ani se na ně nemůžu zlobit, že se v tom zmatku jednou srazily a podařilo se jim upustit na zem omáčník se šťávou. Nádobka se rozbila a všechno se vylilo. O omáčník mi ani tak nešlo, ale nejhorší to bylo se skvrnou na koberci. Taková mastnota jen tak jednoduše dolů nejde.

Někdo mi kdysi říkal, že mastné skvrny je nejlepší odstraňovat benzinem, ale když jsem to zkoušela, moc úspěšné to nebylo. Skvrna zmizela jen zpola, a navíc mi benzín nešel pořádně vymýt, takže potom koberec ještě navíc nepříjemné páchl.

 

čištění matrací

kdo nám vyčistí koberec

jak vyčistit správně koberecprofesionální firma pro čištění koberců

Manžel se už na to nemohl dívat…

 

Manžel se už na to nemohl dívat, a tak se mě zeptal, jestli by mi nevadilo, kdybychom si na vyčištění koberce někoho pozvali. To mi naprosto vyhovovalo. Vůbec mi nevadilo, že se o to postará někdo jiný, zvláště, když já jsem si nevěděla rady.

O pár dní později k nám přijeli zaměstnanci firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o., Čištění koberců Brno. Asi na mě bylo vidět, že jsem na jejich práci zvědavá. Protože mi jeden z pánů s úsměvem řekl, že ať se na čištění jdu klidně podívat, jestli mě to zajímá. Téhle možnosti jsem okamžitě využila a fascinovaně jsem přihlížela, jak se kotoučový stroj činí a vyčesává z koberce chuchvalce špíny.  Překvapeně jsem na to koukala, nechápala jsem, odkud se tam tolik špíny vzalo.

Největší šok pro mě ale nakonec bylo to, že se podařilo vyčistit nejen mastnou skvrnu, s čímž jsem počítala. Ale mimo to koberec změnil svůj odstín, nebyl už zašedlý prachem, ale vrátil se ke své krásné zářivé původní barvě.

strojové čištění koberce

čištění sedaček

desinfekční čištění matrací