Naše fenka porodila7 štěňat. Nešlo o žádná plánovaná štěňata, prostě jsme fenku neuhlídali. A i přesto, že štěňata nebyla čistokrevná, podařilo se nám najít pro všechna nové majitele. Jenomže štěňata potřebují první dva měsíce svého života zůstat se svojí mámou. Tak jsme je měli všechny doma v bytě. Čištění koberců Brno.

Zbavte se fleků od červeného vínaProfesionální čištění koberců do hloubkyHloubkové čištění koberců

Po tolika letech…

Po tolika letech s perfektně vychovanou fenou to pro mě byl šok. Štěňata se vyměšovala, kde se jim zachtělo. A my jsme za nimi jen neustále pobíhali s hadrem. Jenomže takové množství neuhlídáte.

Domácí čištění není tak účinnéVyčistíme téměř každý koberecČištění bílých koberců

Koberce jsme měli neustále mokré…

Koberce jsme měli neustále mokré a už nám to na bytě začalo lehce zapáchat. Dokud byla ještě všechna štěňata u nás, nic moc se s tím dělat nedalo, ale jakmile si noví majitelé všechny ty mrňousy rozebrali. Začali jsme se poohlížet po nějakém pořádném čištění koberců.

Kromě likvidace zápachu…

Kromě likvidace zápachu a odstranění skvrn od moči jsme doufali i v to, že by se mohlo čištění koberců zásadněji projevit na jejich vzhledu. Přece jen už se jednalo o starší koberce, jejichž barvy byly matné a zašedlé.

Od známých jsem dostala tip na Čištění koberců Brno. Tuto firmu jsem sice neznala, ale z toho, co jsem si o ní přečetla, jsem měla dobrý pocit, tak jsem to s ní zkusila.

Vyčistíme i zašlapanou nečistotu z koberceJak na roztoče v koberciDokonale čistý a voňavý koberec

Metoda čištění…

Metoda čištění, kterou zaměstnanci firmy použili, byla velice hloubková a důkladná. Každé jednotlivé vlákno koberců bylo pečlivě vykartáčováno a vyčištěno čisticí chemií. Zápach a skvrny od moči byly brzy pryč. Rotační kartáče vyčesaly z koberců také velké množství nečistot. Koberce potom byly tak čisté, jak si je ani nepamatuju. Jejich barvy už vůbec nebyly matné ani zašedlé, nádherně zářily čistotou a jasem.

Výkon A SERVIS LIPKA, s.r.o. mě ohromil, takovou precizní práci jsem nečekala, tím perfektním výsledkem jsem byla neskutečně překvapená. Děkuji moc!