Na radu kamarádky jsem odvezla koberec do čistírny, prý dokáží s koberci neskutečné věci. Těšila jsem se na výsledek. Když jsem si pro něj jela, trošku mě překvapilo. Jelo to tam jak na běžícím páse, rychle mi ho vydali a už obsluhovali dalšího zákazníka. Cítila jsem se tam nepříjemně. Čištění koberců Praha 10

Koberec v dětském pokoji musí být čistýFirma A SERVIS LIPKA vám dokonale vyčistí koberecČištění koberce mokrou cestou

Když jsem si přivezla koberec…

Když jsem si přivezla koberec domů a rozbalila ho, uhodil mě do nosu nepříjemný chemický zápach, bylo mi z toho až špatně. Musela jsem otevřít okno, a ještě dlouho trvalo, než zápach odezněl, držel se v koberci mnoho dnů, nakonec jsem si na něj možná i zvykla a z části se snad i odvětral. Ale zápach nebyl to jediné, co mě trápilo. Na koberci zůstaly malé skvrny, zdálo se mi, že je to zbytek použitého čisticího prostředku, který se nepodařilo vymýt. Koberec nevypadal o nic lépe než předtím, možná na tom byl ještě hůře.

Koberec vyčištěný profesionályOdstranění nečistot od kočičích chlupůČištění chlupatých koberců

Stěžovala jsem si kamarádce…

Stěžovala jsem si kamarádce, že čištění nedopadlo vůbec podle mých představ. Byla překvapená, kam jsem to koberec dávala, špatně jsme se pochopily. Nedošlo mi, že si kamarádka pozvala firmu přímo domů. Tahle možnost se mi líbila mnohem více, mohla jsem se přímo podívat, jak čištění probíhá.

Domácí čištění koberců nestačíProfi čištění kobercůProfesionálové na koberce

Na druhý pokus…

Na druhý pokus jsem zavolala firmě Čištění koberců Praha 10, tentokrát už se jednalo o firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. kamarádkou doporučenou. Koberec čistili strojově. I přes to, že už byl koberec nedávno čištěný, rotačními kartáči bylo vyčesáno spoustu nečistot. Tohle čištění mělo grády! Nečistoty byly všechny pryč, stejně tak i použitá čisticí chemie, na koberci nezůstaly žádné skvrny. Z koberce už tentokrát vycházela jen příjemná vůně.