Začaly se tvořit plísně…

jak odstranit plíseň z fasádyKdyž se začaly masivně zateplovat bytové domy v celém městě jásali jsme. Věděli jsme, že náš bude určitě brzy také zateplen a těšili se, jak ušetříme za topení a budeme v teplém, zdravém příjemném prostředí. Po přibližně dvou letech od zateplení našeho domu jsme však zjistili nepříjemné příznaky. V domě se v nevětraných prostorách začaly tvořit plísně. Chodby byly chladné a vlhké. Plíseň byla vidět i na vnější fasádě domu. Po čase se vlhko začala držet i v bytech a na stěnách vznikali plísně. Nejvíce se tvořily za nábytkem, kde nebyly téměř vidět. I když jsme s nimi sebelépe bojovali savem a jinými prostředky. Nedalo se jich zbavit. Jak odstranit plíseň Brno. odstranění plísně a aplikace LSG nátěru

Jak odstranit plíseň Brno…

Následovaly zdravotní problémy v podobě neustálého kašle u mých dětí. Ale i sousedé si stěžovali, že se jim hůře dýchá a mají problémy. Na alergologii jsme zjistili, že jde o uvolněné spóry plísní, které jsou uvolněné ve vzduchu a způsobují nejrůznější zdravotní problémy. Bylo načase to začít řešit nějakým účinnější způsobem. Problémem totiž bylo, že zateplení sice udrželo vlhko venku, ale také vlhkost tvořící se v domácnostech nepustilo ven. Problém byl především na severní straně domu, kde se vlhkost držela ve stěně a tvořila se tak plíseň. Začali jsme tedy intenzivně řešit Jak odstranit plíseň Brno.

Veškeré stěny pečlivě očistili…

profesionální odstranění plísně BrnoSpolečnost A SERVIS LIPKA, s.r.o. nabízí nejúčinnější čisticí služby všeho druhu. Jedním je očista a chemické ošetření vnějších fasád proti povětrnostním podmínkám a také plísním. A právě tato společnost pro své nízké ceny vyhrála výběrové šetření a pustila se do očisty. Nejprve veškeré stěny pečlivě očistili vysokotlakým stříkáním vody a následně ošetřili speciálním nástřikem látky, která zajistí, že do zni neproniknou žádné mikroskopické částečky vody či nejrůznějších nečistot, ale vlhkost se ze zdi dostane ven.
Od ošetření domu společností A SERVIS se vše vrátilo do normálu. Plísně vymizely a vlhkost se přestala usazovat v bytech.