Čištění podlah Olomouc

čištění podlah kotoučovým strojemPokud se vám už vaše podlaha zdá, že má nejlepší roky za sebou, a přemýšlíte, čím ji nahradíte, ještě přibrzděte. Pokud ji máte rádi, a nepřestala se vám líbit, je zbytečné se jí zbavovat. Naše úklidová firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění podlah Olomouc vám ji vrátí do původního stavu. Specializujeme se na široké spektrum služeb (například na mytí oken, odstraňování graffiti nebo zmiňované čištění podlah všeho druhu. Tedy od linolea, přes dřevěné, kameninové podlahy, dlažby až po koberce). Co se týče čištění koberců, ty čistíme strojově, protože jedině tak je možné dosáhnout důkladného a detailního čištění.

Naše firma používá výhradně metodu kotoučovým strojem. Nikoliv extrakční metodu, kterou stále některé konkurenční firmy nabízejí. Přestože je tato metoda ve 21. století zastaralá, svou neúčinností a nešetrností k podlahovým materiálům. Že se tato nevhodná metoda stále objevuje, si vysvětlujeme tím, že tyto firmy lákají zákazníky na nižší cenu. Ta se však v žádném případě nemůže osvědčit v případě, že zaplatíte za odvedenou práci (i kdyby o pár korun méně). Ale výsledek je takový, že podlaha není dostatečně vyčištěná, nebo je dokonce v nevábném tvaru. Proto je rozhodně vhodnější metoda kotoučovým strojem. Poradí si s nánosy stavebnin po rekonstrukci nebo barvy po malování i s léty zašlapanou špínou. kdo čistí podlahy v Olomouci

Zachovalé linoleum…

čištění podlah kvalitními prostředkyNedávno jsme tak například obnovili linoleum manželům v zimní zahradě. Tu si předělali z bývalého dětského pokojíčku dcery, která se však už odstěhovala za přítelem. Z místnosti odstranili koberce. Zjistili, že pod ním je zachovalé linoleum, které se jim dokonce hodí ke konceptu zimní zahrady. Mělo hnědou barvu s nádechem do skořicova a vzdáleně připomínalo motiv dřeva. Za dva roky, co zahradu manželé vybudovali, však podlaha strádala. Jednak výpary, které rostliny vyprodukují, ale zejména hlínou, která se vždy trochu usypala a poté zašlapala. Tím pádem se zalisovala do podlahy.

S takovou špínou si však náš kotoučový stroj jednoduše poradil. Naši pracovníci začali podlahu nejdříve drhnout pomocí velmi účinné čistící chemie. Jakmile byl povrch důkladně vykartáčován, následuje odsátí veškerých nečistot, mastnot a vlhkosti vysoce výkonným vysavačem. Na něm je napojena hubice s gumovými lištami. Poté podlahu ještě jednou namočili čistou vodou, aby se neutralizovala od zbylého chemického roztoku a nechá se doschnout. strojní čištění podlah

K hloubkovému čištění…

odborné čištění podlahPro podlahu je důležité, aby chemie byla co nejšetrnější a splnila požadovaný cíl. Naše úklidová firma k hloubkovému čištění podlah používá vždy zásaditou chemii. Navíc naši pracovníci jsou všichni odborníci, za což ručíme. Pravidelně chodí na školení, kde se doučují a osvojují si nové technologie. Protože i na poli úklidu se metody stale inovují tím, jak věda neustále pokročuje. Abychom měli jistotu, že vám nabízíme vždy jen to nejmodernější, je k tomu potřeba profesionální tým odborníků, na který jsme hrdí. Proto věříme, že budete s naší prací spokojeni.