Naše firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. Čištění podlah Brno řeší spousty případů. Mezi větší skupinu spokojených zákazníků patří také chovatelé domácích mazlíčků, kteří mají podlahu pouhým soužitím s chlupatým miláčkem poněkud zašlou. S tím si už poradí pouze strojové čištění. Nejlepší kombinací dokonalého vyčištění a zároveň nejvyšší šetrnosti je strojové čištění kotoučovým strojem. My používáme vždy značkový přístroj, který je nyní nejmodernější. Stejně tak zmíněná metoda není překonaná žádnou účinnější.

čištění podlah strojovou metodou krásně čisté podlahyvše začíná od čisté podlahy

Tato technologie spočívá v hloubkovém a…

Tato technologie spočívá v hloubkovém a detailním čištění podlah. Naši specialisté na povrch umístí jednokotoučový padesátikilogramový stroj s přítlakem na kotouč s průměrem necelý metr. Jedině tak dosáhneme naprostého vyčištění a ne pouze povrchové úpravy. Z řad chovatelů se na nás obrátila například majitelka labradora, která porovnáním fotografie s realitou zjistila, že má dlažba v ložnici jinou barvu než dříve. Tím jak se špína pomalu usazovala si to vůbec neuvědomila, když si ale jednu neděli prohlížela fotky, divila se, že barva podlahy na fotce a v realitě nesedí. Problesklo jí prvně hlavou, že je potřeba si nechat časem udělat drahou novou dlažbu, pak ji ale napadl levnější způsob.

dokážeme kvalitně vyčistit podlahu jak kvalitně vyčistit podlahuchcete navoskovat vaši podlahu

Oslovila nás s tím, že by…

Oslovila nás s tím, že by si chtěla nechat dlažbu vyčistit profesionální úklidovou firmou, která ji dlažbu „opraví“. Předtím jí prý marně zkoušela drhnout kartáčem na spáry. Dlažba v ložnici měla na fotografii terakotovou barvu, majitelka ji tak kdysi zvolila, protože chtěla barevný pozitivní pokoj, naoranžovělá dlažba hezky ladila s kanárkově vymalovanými zdmi. Když jsme ale k paní přišli, podlaha měla spíše hnědou barvu, protože místnost byla nejvíce frekventovaná v bytě, měl tam pelíšek i její pejsek. Majitelku jsme ujistili, že si s tím poradíme a hned se dali do práce. Podlahu jsme vydrhli účinnou čistící chemií, avšak slovo chemie zní poněkud nelichotivě, rozhodně si dáváme záležet na výběru.

čištění a krystalizace mramoru zbavení podlahy bakterií čištění laminátové podlahy

Jedná se o zdraví nezávadnou, velmi…

Jedná se o zdraví nezávadnou, velmi šetrnou, ale přesto účinnou kosmetiku, kterou kupujeme jen od renomovaných značek. Bonusem této osvědčené kosmetiky je vůně, která ovoní byt. Po zmíněném vydrhnutí z povrchu odsajeme všechny nečistoty a mastnotu. Vlhkost pak odsajeme vysoce výkonným vysavačem, až je povrch úplně suchý. To však není závěr naší práce, podlahu ještě jednou namočíme čistou vodou. Dochází tak k zneutralizování od použitých kosmetických prostředků. Majitelka byla nadšená, a osvěžila si paměť, když jsme ji zanechali podlahu v původní terakotové barvě. Říkala, že má z barevného pokoje hned lepší náladu. Čištění podlah Brno

Spokojená majitelka pejska nám pak svěřila, že nás doporučí ostatním pejskařům, se kterými se baví při vycházkách. Protože A SERVIS dokáže vyčistit jakýkoliv povrch to jsou například linolea, marmolea, plovoucí podlahy, betonové podlahy, lité podlahy nebo kameninové podlahy. Čištění podlah Brno