Svit velkého množství svíček…

čištění a voskování podlah PrahaPřítel je zatracený romantik. Najde si jakoukoli záminku pro romantický výlet za východem či západem slunce, okvětní lístky v posteli anebo svíčky po celém bytě. To poslední byl však velmi špatný nápad. Když jsem jednou přišla pozdě večer domů už v chodbě mě přivítal potemnělý svit velkého množství svíček. Obdivně jsem zůstala zírat a ani mě nenapadly dopady, které by to mohlo mít. Večer jsme si oba užili a nepřemýšleli nad zhasnutím, či uklizením stovky čajových svíček. Čištění podlah Praha.

Druhý den jsem po uklizení vyhořelých kalíšků zůstala zírat znovu, ne však obdivně, ale zhrozeně. Na dřevěné lakované podlaze zůstaly od kalíšků malé kroužky. Kroužky byly vypálené do ochranného laku parket a ničím se nedaly odstranit. Měla jsem puntíkatou podlahu. Okamžitě jsem začala řešit, co s tím. Samozřejmě až poté, co jsem příteli vynadala za tak stupidní nápad. kvalitní čištění dřevěných podlah

Čištění podlah Praha…

profesionální čištění parketNakonec mi poradila tchyně, která měla dlouholeté zkušenosti s profesionální společností  A SERVIS LIPKA, s.r.o., na čištění podlah. Dala mi kontakt, že když to nedokáží odstranit oni, tak nikdo. Ihned jsem do společnosti Čištění podlah Praha zavolala a skoro pláčíc vysvětlila svůj problém. Paní na druhém konci se jen usmála a doporučila postup, který by měl být účinný.
Dozvěděla jsem se, že podlaha bude pravděpodobně ošetřena polymerovým voskem a právě v té vrstvě se vytvořily kroužky. Stačí tedy odstranit zbylý vosk, nanést novou ochranou vrstvu a vše bude zase v pořádku. S neskonalým děkováním, i když ještě nic nebylo hotovo, jsem odkývala, kdy je možné přijet podlahu vyčistit. Po zavěšení jsem si oddychla a netrpělivě vyčkávala následujícího dne. čištění laminátové podlahy

Pracovníci A SERVISU dorazili včas a rychle se pustili do díla. K očištění podlahy použili kotoučového stroje. Následně provedli fluataci, jak se voskování podlah odborně nazývá. Jelikož šlo o dřevěnou podlahu provedli raději tři ochranné vrstvy, aby se vosk dobře vsákl a chránil dřevo. Výsledkem byly nově vypadající, skorá zářící parkety, které hlavně nebyly puntíkaté. Opět jsem neskonale děkovala pracovníkům A SERVISU za jejich skvěle odvedenou práci a tentokrát již plakala doopravdy. Slzy vděku za to však stály. Od té doby všem doporučuji A SERVIS a naprosto všude je vychvaluji.