jak na graffiti BrnoKonání sprejerů mi občas připomíná chování psů, kteří si značkují své teritorium. Sprejeři si očividně chtějí své teritorium alespoň takto zdánlivě označit. A i dále je jejich chování shodné se zvyky našich čtyřnohých přátel. Jde tady o dominanci a snahu „přečůrat“ toho druhého. Znáte to, teritorium, které si označkoval jeden pes, musí vzápětí přeznačkovat pes, který tudy jde po něm, aby byla jeho značka nejsilnější. Stejně tak i množství různorodých nasprejovaných klikyháků svědčí o snaze sprejerů přesprejovat toho druhého. I když z občůraných budov příliš velkou radost nemám, přece jen je mi to mnohem milejší než značkování sprejerů – Odstraňování graffiti Brno.stop graffiti Brno
U psů se každopádně jedná o chování přirozené, bez zlého úmyslu. Kdo by se pak na ně mohl zlobit. Kdežto sprejeři jednají se zlomyslným a vědomě zlým záměrem něco poničit. V tomto případě se pak ale nemůžou divit tomu, že se na ně zlobí všichni.

 

 

šetrné odstranění graffiti BrnoKvůli stále častějším útokům sprejerů se muselo začít pracovat…

šetrné odstranění graffiti Brno
Kvůli stále častějším útokům sprejerů se muselo začít pracovat i na metodách minimalizujících škody způsobené sprejery a jednou z nich je i antigraffitový nátěr firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o., Odstraňování graffiti Brno, který jsme měli nedávno možnost vyzkoušet, jelikož ani náš dům nezůstal sprejerům utajen. A samozřejmě to nezůstalo jen u jednoho graffiti, ale začali se s nimi předhánět. Proto bylo zřejmé, že bychom si pouhým odstraněním graffiti nepomohli. Museli jsme vymyslet, jak předejít těm budoucím.
Antigraffitový nátěr umožnil bezpečné a rychlé odstranění nových přírůstků. Pro nás to bylo bez dalších výdajů, časových prodlev a zbytečných starostí, protože se o všechno postarala firma, které stačilo dát jen vědět. S A SERVISEM jsme ohromně spokojení, bez něj bychom se graffiti jen tak rychle nezbavili – Odstraňování graffiti Brno. Tuto firmu velmi rádi doporučujeme všem známým a děkujeme za spolupráci. Jinou společnost hledat nebudeme, absolutní spokojenost s výkonem.

šetrné odstranění graffiti ze zateplené fasády

šetrné odstranění graffiti ze stěn

šetrné odstranění graffiti z brizolitu

šetrné odstranění graffiti z fasády