Nedávno jsem se zamýšlela nad funkcí neotevíratelných oken. Přemýšlela jsem nad tím v práci, kde jsou hlavní okenní tabule neotevíratelné a teprve až nad nimi jsou maličká okna, jimiž se větrá. K jejich otevření ale musíte použít páčku, která je navedena z vrchu od okna až do výšky, kam normálně vysoký člověk dosáhne. Nechápu tady ten smysl. Proč není možné otevírat ta spodní velká okna? A proč jsou otevíratelná jen ta, která jsou tak vysoko, že už to podle mě stejně nemá žádný význam? Nebo má? Mytí oken Praha.

mytí oken cena za m2úklidové služby Praha

A další záhada. Proč…

A další záhada. Proč jsou taková okna právě ve výškových budovách? Pravda, hned mě napadlo, že je to z důvodu, aby člověk nevypadl z okna. Ale co umývání oken? Myslel na to někdo? Bez firmy specializující se na mytí oken ve výškách by to určitě nešlo.

Výškové mytí oken Prahamytí oken ceník

Nad tím vším jsem se zamýšlela především proto, že i v našem domě taky taková okna jsou a už delší dobu jsme marně řešili, jak na ně. Až teprve v práci jsem přišla na to, co s nimi dělat. Inspirovala mě čistota oken v mé kanceláři. Informovala jsem se na firmu A SERVIS LIPKA, s. r. o., která mytí oken zajišťuje, a po poradě s manželem jsme mytí oken Praha oslovili s nabídkou zakázky na výškové mytí oken bytu v šestém patře.

Mytí skleníků PrahaMytí oken pomocí horolezců

Nebyla jsem si jistá, jestli firma bude mít zájem…

Nebyla jsem si jistá, jestli firma bude mít zájem i o menší zakázku, nebo jestli pracuje pouze na těch větších. Bylo mi však řečeno, že to není problém. Zaměstnanci firmy se k nám dostavili s potřebným vybavením a ihned se dali do práce. Záviděla jsem jim ten elán, já okna myju vždycky jen s tím největším sebezapřením a nechutí. Možná i proto to nikdy nevypadá tak dobře, jak bych chtěla. To ale pro A SERVIS neplatilo. Okna umyli nad očekávání dobře a vyleštili je bez šmouh. Jak to dokázali, to je mi záhadou, mě se to takhle ještě nikdy nepovedlo. Mytí oken Praha.

Mytí zimních zahrad PrahaMytí oken pomocí horolezcůMytí fotovoltaických panelů