Trpím strašnými závratěmi, které se pojí zejména se strachem z výšek. Vím, že si asi každý řekne, že je to běžné, že kdo se výšek nebojí. Ale u mě to za posledních několik let přerostlo vlastně až ve fobii. Proto se často usmívám, když nějaká kamarádka řekne s úsměvem „ach ty výšky“, ale nastoupí do průhledného proskleného výtahu a v pohodě zvládne vyjet třeba do 8. patra. Nebo takové s prominutím „kecy“ typu „já se bojím“ slýchávám vždy u rozhleden. Pak se nahoře div neprohání a fotí si selfíčka vyklonění přes zábradlí. mytí oken Brno

mytí oken v bytě

Já miluju turistiku

Já miluju turistiku, hlavně ráda jezdím na výlety po památkách nebo na výšlapy na horách, ale na rozhlednu mě už nikdo nikdy nedostane. Byla jsem tam naposledy jako dítě. Představa, že bych tam měla vyjít, ani ne nahoru, klidně do prvního mezipatra a pod sebou měla ty průhledné kovové schody, tak se mi udělá tak zle od žaludku, že mám tendence utíkat raději na záchod. Co je ale hrozné pro můj běžný život, protože skleněné výtahy se dají obejít schody a na rozhlednu taky nenarazí každý den, je to, že bydlím v 7. patře paneláku.

Asi si říkáte, jak to zvládám, ale zvládám to. Kupodivu. Ale je fakt, že se k oknům tolik nepřibližuju a pomáhá mi výhled, protože hned naproti stojí další panelák. Takže člověk má pocit, že není vlastně tak vysoko. Čemu se ale vyhýbám a co jsem až doteď odkládala, a teď mi promiňte, doufám, že vás úplně nepohorším, několik let – je umývání oken.

strach z výšek   profesionální firma   žádné šmouhy

Prvních pár let jsem si říkala

Prvních pár let jsem si říkala, jo dobrý, vždyť jsou čistý. Pak přišla fáze, že jsem uznala, že čistý zdaleka nejsou, ale přesto jsem to ignorovala. Představa, že si mám kleknout na parapet a nedejbože umývat vnější sklo mi zase způsobovala nevolnost. Tak jsem to nechala být. Po uběhnutí dalšího roku, když jsem tak jedno odpoledne seděla a koukala na telku jsem se tak zadívala přes okno a zjistila, že to je už fakt na ostudu. Zaprášené, umatlané z vnější.

lesk a čistota   čistá skla   leštění oken

Tak jsem googlila

Tak jsem googlila, co by se s tím dalo podniknout, abych se nemusela přemáhat. A internet na mě přišel s možností pozvat si na mytí profi firmu. A když jsem zjistila, v jaké ceně se služby pohybují, nechápala jsem, proč mě to nenapadlo dřív. Mezi konkurenčními firmami jsem pomocí komentářů a recenzí vybrala mytí oken Brno. A ukázalo se, že se recenze nemýlily. Byli to totiž opravdu odborníci, kteří se na mých oknech pořádně nadřeli. Práci neodflákli, dokonce se piplali i s parapety a rámy, což by mě ani nenapadlo. A výsledek byl skvělý.

Okna se blyští pořád stejně, a to už je to docela dlouho, co ode mě A SERVIS LIPKA, s.r.o. odešel. Je to taky tím (to jsem si jako zvědavý člověk nechala hned vysvětlit), že výsledný krok je leštění, ale nasucho bez leštidel i jakýchkoliv jiných preparátů. Což je metoda, kterou si A SEVIS sám vymyslel a díky tomu vytvoří okna dlouho čistá a bez šmouh. Při použití leštidel totiž po čase tato chemie prostupuje a dělá mapy. Takže je můžu jen doporučit. mytí oken Brno

dokonale čistá skla   perfektní čistota   děti v domácnosti