čištění běhounů PardubiceHrozně ráda vařím a peču, ale jsem ten typ kuchařky, že když vařím, tak opravdu pouze vařím. A uklízím až potom, obojí zaráz úplně nezvládám, pokud své kuchařské dílo nechci odfláknout. Ale jednou se mi to vymstilo. Dělala jsem zrovna velikonoční cupcaky, a protože jsem chtěla, aby byly vesele barevné. Jak to k velikonocům patří, ale opravdu sytě zeleněný krém se mi vyklopil na zem. A aby toho nebylo málo, hned k tomu přiběhla moje kočka, která to do koberce ještě více zadupala – čištění koberců Pardubice. čištění potahů Pardubice

 

A můžu vám říct, že cokoli obarvené potravinářským barvivem nejde z koberce zrovna jednoduše dolů. Respektive mě samotné to nešlo moc dolů, i když jsem na to nakoupila několik čisticích prostředků, ale ty skončily nakonec v kumbále. Protože mi k ničemu moc nebyly. Potom mi kamarádka z práce poradila, ať to raději přenechám nějaké úklidové firmě. Protože sama bych si mohla různými metodami čištění koberec i zniči. Říkala, že jí samotné se to právě stalo.

 

 

Takže jsem si její varování vzala k srdci…

 

Takže jsem si její varování vzala k srdci a začala se dívat po nějaké úklidové firmě. Nechtěla jsem žádnou, která nabízela extrakční metodu čištění, protože s tím jsem měla zase hrozné zkušenosti já. Ještě, když jsem bydlela u rodičů, tak si ji jednou objednali a dopadlo to katastrofou. Takže jsem věděla, že je dobré se tomu vyhnout opravdu velkým obloukem.  A po přečtení několika recenzí na internetu jsem se rozhodla pro firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění koberců Pardubice, protože ta používala k čištění strojovou metodu čištění. Takže jsem měla alespoň nějakou záruku, že by to nemuselo dopadnout katastrofou. Navíc je na internetu všichni poměrně vychvalovali, tak jsem si řekla, to by to mohlo být dobrý.

 

čištění sedaček Pardubice

čištění koberců Pardubice

Tak jsem jim zavolala a domluvila se s nimi na termínu. A rovnou jsem si nechala vyčistit koberce všude, když už jsem se rozhodla do toho investovat. A musím jejich práci opravdu vyzdvihnout, protože jsem s nimi byla moc spokojená. Koberec vypadal jako nový, odvedli prostě vynikající práci. Proto můžu tuto firmu všem jedině doporučit, protože jsou skutečnou špičkou ve svém oboru. A chápu, proč o nich na internetu všichni tak básní. Zaměstnanci byli navíc velmi milí a ochotní. Vysvětlili mi jejich postup čištění a navíc říkali, že po použití jejich speciální kosmetiky se špína na koberci už tolik neusazuje. A je to pravda, protože od té doby, když se mi něco vylije na zem, jde to bez větších problému odstranit.

 

Ani jejich cena mi nepřipadala příliš vysoká. Dobře, nepatří sice k těch nejvervnějších, ale zase když uvážím, jakou kvalitu nabízí, tak mi ta cena přijde v pořádku. A klidně by tam byl podle mě i prostor pro její zvýšení. V tomto případě se jedná o hodně muziky za málo peněz. Takže jestli vám můžu někoho doporučit na odstraňování koberců, tak určitě je.

hloubkové čištění potahů Pardubice

hloubkové čištění koberečků Pardubice

čištění koberečků Pardubice

čištění koberečků Pardubice