Strojní Čistění Kobercu - Strojové Čištění Kobercu BrnoZdravím, pokud uvažujete, že si necháte vyčistit koberce od nějaké úklidové firmy. Tak vám ze své dobré zkušenosti doporučuji úklidovou firmu A SERVIS LIPKA. Používá na čištění strojovou kotoučovou metodu, která si dokáže poradit s jakoukoli špínou. U nás doma jsme měli problém s tím, že moje žena hrozně ráda experimentuje v kuchyni a nedováno se pustila do výroby domácích povidel, jenže bohužel, omylem se jí vyklopil v kuchyni na zem – čištění koberců Brno.

 

Čištění koberců Brno - tepování koberců a čalounění v BrněA jelikož máme doma všude koberce, a to i v kuchyni, tak si umíte asi představit, jaké to bylo nadělení. Snažila se to vydrhnout, ale jediného, čeho dosáhla, bylo, že se špína ještě více rozmatlala po koberci. A vypadalo to ještě hůře, než předtím. Nakoupila další prostředky k čištění koberců, ale i to nám bylo platné jako pohřebákovi brzdy. Takže bylo jasné, že náš koberec v kuchyni bude bez pomoci úklidové služby připomínat tento kuchtící pokus mojí ženy.

 

 

Kolik stojí čištění kobercůTakže jsem si sedl k internetu a hledal…

 

Takže jsem si sedl k internetu a hledal nějakou úklidovou firmu, která by si s tím poradila. A na internetu jsem narazil na úklidovou firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění koberců Brno, která měla vynikající reference a i jejich stránky na mě udělaly dobrý dojem. Takže jsem už neměl tendenci hledat někoho jiného. Tak jsme jim zavolali a vysvětlil jim, co po nich požaduji. Byli hrozně milí, vše mi vysvětlili po telefonu. A sice jak probíhá jejich práce a na jakém principu funguje jejich kotoučový stroj. Poté jsme se domluvili termínu, kalkulaci a ostatních náležitostech. Přijeli přesně na čas, dům si prošli a prohlédli, a poté se pustili do samotného čištění. jak na špinavý kobereček Brno

 

Přivezli s sebou velký kotoučový stroj, pomocí kterého následně začali zanášet speciálně namíchanou chemii do hlubších struktur koberce. Aby její účinky byly co nejefektivnější. Nechali ji tam nějakou dobu, aby se chemie dostala opravdu do hloubky koberce. A pak jej vykartáčovali, aby se všechny nečistoty dostaly na povrch, koberce následně vydezinfikovali a zbavili roztočů. Především koberci navrátili původní barvu i vzhled, bez jakýkoliv fleků či šmouh. A my s jejich prací byli maximálně spokojení. Protože jsme se trochu obávali, že by na kobercích po čištění mohli zůstat fleky. Ale to se vám u kotoučové strojové metody nemůže stát. Naopak byste se měli vyhnout extrakční metodě, která právě tyto fleky způsobuje.

 

Funguje na tom principu, že se do koberce vstříkne chemie, a to opravdu jen na krátkou chvíli. Takže se nedostane do hloubky, nestačí na špínu vůbec zapůsobit a koberec pak pořádně nevyčistí. A jakmile koberec uschne, na koberci zůstanou fleky. Proto pokud chcete mít spolehlivou jistotu, že váš koberec bude vyčištěn do posledního vlákna, doporučuji strojovou metodu od této firmy.

 

Strojní Čistění Kobercu - Strojové Čištění Kobercu Brno

čištění kusových koberců Brno

Čím vyčistit špinavý koberec

čištění koberců brno královo pole