Jsme s manželkou hrdými vlastníky bytu s prosklenou terasou. Na co už ale tak hrdí nejsme, je špína, která se usazuje na sklech a kterou nejsme schopni odstranit. Z bezpečnostních důvodů prostě není možné prosklenou část vyklopit, otevřít ani vysunout. Naše terasa je vlastně nedobytná. výškové práce Zlín

Skla terasy je samozřejmě možné umýt zvenčí…

Skla terasy je samozřejmě možné umýt zvenčí. Jenomže když bydlíte v šestém patře, tak se asi jen těžko pohrnete do takových akrobatických kousků. Pokud vám špinavá skla hodně vadí, máte jedinou možnost – dojednat si umytí skel s profesionály. Manželka byla dlouho proti, protože nesnesla pomyšlení, že by jí tady někdo cizí uklízel nebo jen skrz terasu nahlížel do bytu. Bylo jí nepříjemné, že by si musela cizí lidí vpustit blíž.

Nakonec jsem ji ale přesvědčil, že se určitě nebude jednat o práci, která by trvala příliš dlouho a znemožňovala by jí přirozený pohyb po bytě. Firmou, kterou jsme pro umytí skel ve výšce vybrali, byla výškové práce Zlín. S jejími zaměstnanci nemohla být o žádném zásahu do soukromí ani řeč. Pracovali velice rychle a především naprosto diskrétně. Snažili se, ať jejich práce co nejméně omezuje naše soukromí. Na další práce jsme se s nimi už navíc domlouvali na dobu, kdy jsme nebyli doma, a to už nebyl vůbec problém.

naprosté zachování soukromíjako by skla ani neexistovalajak na skleněné plochypéče o zákazníky

Manželka byla naprosto spokojená…

Manželka byla naprosto spokojená a byla ráda, že se nechala přesvědčit. Skla na terase teď totiž byla tak bezvadně čistá, že výhled z terasy byl najednou úplně jiný. Mnohem příjemnější. Sklo jako by mezi námi a přírodou tam venku neexistovalo – tak dokonale čisté a průhledné bylo.

Vzhledem k tomu, že jsme si na pracovníky A SERVISU LIPKA, s.r.o. zvykli natolik, že jsme je přestali vnímat jako cizí narušitele soukromí, dohodli jsme se s nimi i na mytí ostatních oken, která zvládají mýt stejně bravurně jako skla terasová. výškové práce Zlín

profesionální péčedokonale čistá sklavýškové prácepéče o prosklené plochyjak na čistotu skel