čištění koberců OstravaPokud máte malé děti a koberce k tomu, tak musí člověk předpokládat s tím, že sem tam na nich něco skončí, ať jídlo nebo pití. Není možné zajistit, aby byly koberce permanentně čistí, ale je možné si zajistit, aby vám čisté vydrželi co nejdéle. A toho dosáhnete pravidelným čištěním koberců – čištění koberců Ostrava.

 

čištění koberců Ostrava

A to začali praktikovat i naši poslední klienti. Mají malé děti a jejich koberce podle toho taky vypadaly. Nebyly už v nejlepším stavu a poslední pohnutkou k tomu, aby si je nechali vyčistit, bylo, když na zemi skončila jahodová dětská výživa. Proto se rozhodli obrátit se na nás A SERVIS LIPKA, s.r.o.,  čištění koberců Ostrava. Skvrny by bylo sice možné asi vyčistit domácím čištěním, když jsme jej viděli, ale určitě by došlo k narušení struktury koberce, proto je rozhodně lepší to přenechat našim speciálním přístrojům.

 

Pomocí silného a přitom velmi šetrného strojového vybavení v podobě kotoučového stroje, který pomocí rotačních kartáčů zapracovává aplikovanou značkovou a velmi účinnou kosmetiku do koberce tak dlouho, dokud neodstraní veškeré i mnohaleté úporně do hloubky zašlapané nečistoty, jsme vyčistili řasenku z koberce bez problému a k tomu jsme vyčistili i ostatní skvrny, které byly sice na první pohled nepatrné, ale tak byly viditelné a bylo potřeba je vyčistit, aby byl koberec zase jako nový.

čištění koberců Ostrava

 

 

Tato metoda je skutečně účinná…

 

Tato metoda je skutečně účinná, protože se tato kosmetika spolehlivě vkartáčuje až do samé struktury koberce. Kosmetika navíc koberce i krásné provoní. Po tomto důkladném čištění je dostat kosmetiku nyní obsahující špínu z koberce pryč. K tomu slouží vysokotlaký třímotorový vysavač, který pečlivě a prakticky do sucha odsaje všechny již zmíněné nečistoty. Navíc tímto čištěním docílíte toho, že koberec nabude objemu, protože tento výkonný vysavač jeho celou strukturu neobyčejně provzdušní a příjemně oživí celkový vzhled. jak vyčistit koberec Ostrava

 

Vlasy koberce nadzvedne a nepůsobí zašlapaným dojmem. Díky tomuto není nikdy poznat, že byl koberec čištěný a nedojde tak k narušení koberce, a proto bude vypadat dobře a neponičeně. Touto metodou lze docílit nejen dlouhodobé čistoty vašeho koberce, ale prodlužujete tím i jeho životnost. Naše metoda čištění koberců odráží nejnovější možnosti vědy a výzkumu. A patří tak k nejúčinnějším metodám čištěn koberců současnosti. A proto si dokáže poradit s jakýmkoli kobercem.

 

Naše služby realizujeme po celém území České republiky, ale i na Slovensku, v Rakousku a v Německu. A nabízíme je samozřejmě nejen domácnostem, ale i firmám a podnikům, tudíž jsou dostupné pro širokou škálu zákazníků. K našim službám dále patří i čištění podlah, mytí oken a výloh, čištění čalounění a odstraňování plísní a graffiti.

recenze čištění potahů Ostrava

recenze čištění koberců Ostrava

jak vyčistit koberec Ostravarecenze čištění sedaček Ostrava