Věnoval jsem se práci na zahrádce. Přiběhla za mnou naše pětiletá dcera, aby mi řekla, že nějací kluci nám pomalovali domeček. Nestalo se to poprvé, takže jsem věděl přesně, co tím myslí. Ale vytočilo mě, že teď už měli sprejeři tu drzost ničit náš dům i za bílého dne, a to před zraky mé dcery a ve chvíli, kdy já jsem jen za rohem na zahradě. Znechutila mě má vlastní bezmoc.

graffiti stopjak odstranit tento nápisprofesionální čištění tagů

Z předchozích zkušeností jsem věděl…

Z předchozích zkušeností jsem věděl, že volat policii nemá smysl, protože ta už takhle zpětně nic nezmůže. Řešení bylo opět na mě. Ale nechtěl jsem dělat totéž co posledně, protože to nebylo úplně to pravé. Minule jsem totiž graffiti zamaloval a nevypadalo to dobře. Teď když se přes jedno zamalované graffiti skvělo druhé graffiti, bylo nutné přistoupit k radikálnějšímu zásahu, na nějž už mé schopnosti nestačily, proto mi pomohla firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. odstraňování graffiti Hradec Králové.

sprejeři útočí v zákoutímodernizace od graffitůProč se ničí fasády domů

Dozvěděl jsem se o jejich antigraffitovém programu…

Dozvěděl jsem se o jejich antigraffitovém programu, který kdybych už od minulé zkušenosti se sprejery měl, tak by pro mě tentokrát bylo vše jednodušší, stačilo by mi totiž jenom zavolat do firmy a ta by se do 14 dnů o všechno postarala. Jelikož už by byla stěna mého domu předem ošetřena antigraffiti nátěrem, tak by bylo jednoduché graffiti ze stěny odstranit, ani by se nemuselo znovu malovat, jen by se nanesla nová ochranná vrstva nátěru a firma by jela vesele zase domů.

Opískování fasády na historických objektechOpískování fasády na historických objektechNesmyslné tagy na objektech

Bohužel jsem ale nátěr na stěně neměl…

Bohužel jsem ale nátěr na stěně neměl, proto bylo nutné odstranit nové graffiti. Poslední vrstvu malby a předchozí graffiti, aby náš dům vypadal zase k světu. Byla to náročná práce, ale A SERVIS to nakonec zvládl. Na mou žádost ještě taky nanesl AGO vrstvu, která mě už připraví na příští návštěvu sprejerů.