S odstraněním graffiti, které se objevilo jednoho dne na fasádě našeho domu, jsme neotáleli. Objednali jsme si firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., která byla vřele doporučovaná na internetových diskuzích. Někteří naši přátelé s ní měli skvělou zkušenost.

Graffiti u obchodních domůJak se vyvarovat opakujícímu vandalismu Sprejeři si nedají pokoj

Opravdu se činili…

Opravdu se činili, graffiti odstraňovali s velkou pečlivostí a opatrností. Byla to nesnadná práce, když jsme viděla, co to dá zabrat, došli jsme k rozhodnutí, že to chce pro příště účinnou prevenci. Tu firma taky poskytuje, je to antrigraffitový ochranný nátěr i s následným kompletním servisem při odstraňování. Nátěr jsme si nechali nanést i na část stěny z marmolitu, které se sice sprejer posledně vyhnul, ale v případě jejího zasažení by se graffiti likvidovalo velice problematicky a tady by už jistě došlo k velkému poškození povrchu.

Nevzhledné graffiti na ulicích100% odstranění s antigraffiti ochranouSprejeři mají velkou fantazii

Kvůli pórovitosti povrchu…

Kvůli pórovitosti povrchu se musel nátěr na marmolit nanášet ve více vrstvách. Za několik měsíců jsme ale zjistili, že to stálo za to, protože k nám opět sprejeři zavítali a tentokrát se už marmolitové stěně nevyhnuli. Byla jsem zvědavá, co se bude dít dál, zavolala jsem do A SERVISU a čekala na instrukce, žádné jsem ale nedostala, protože firma už žádnou další asistenci z naší strany nepotřebovala.

Chceme čistý podchod bez graffitiGraffiti na našem venkovském domkuPěkné umělecké dílo ve skateparku

Dostali přesné pokyny…

Zaměstnanci firmy odstraňování graffiti Brno, dostali přesné pokyny, přijeli k nám, graffiti odstranili tak jednoduše, jako by se jednalo jen o pár pavučin, které bylo třeba zlikvidovat, a znovu nanesli ochranný nátěr, aby i nadále chránil stěnu před poškozením. odstraňování graffiti Brno

Nedošlo k poškození ani marmolitu ani barevného nátěru domu. Všechno bylo rychle vyřízeno a naše další jediná aktivita kromě přivolání firmy byla. Když jsme vyšli z domu. Abychom pánům z firmy poděkovali za skvělou práci a rozloučili se s nimi. odstraňování graffiti Brno