Vždy, když si přítel pořídí nové boty, musí se v nich předvádět doma. Už několikrát jsem ho varovala, ať to nedělá, že budeme mít flekaté podlahy. Vždy jen odvětil, že je opatrný a dál se v nich procházel, tančil a všemožně jinak zkoušel jejich odolnost a kvalitu. Samozřejmě mu vždy něco ujelo a na podlaze se začaly hromadit černé čáry od podrážky. Čar jsem se zaboha nemohla zbavit. Nic nepomáhalo. Sebedražší chemie na podlahy byla úplně zbytečná. čištění podlah Praha 

čistá podlahačistota a leskdesinfekce podlah

Když už byla podlaha skoro jako zebra

Když už byla podlaha skoro jako zebra, rozhodla jsem se jednat. Ideální by bylo podlahu vyčistit a ošetřit voskem, aby byla proti čarám odolná. Během chvíle jsem i sehnala společnost, která se na tuto problematiku zaměřuje: A SERVIS LIPKA s.r.o. Komunikace byla velmi svižná. Okamžitě jsme se dohodli, že následující den je možné dorazit. Byla jsem natěšená jako malé dítě. Nemohla jsem se dočkat, až bude podlaha krásně čistá.

Druhý den dorazili…

Druhý den dorazili pracovníci čištění podlah Praha a pustili se do práce. Podlahu nejprve perfektně vydrhli kotoučovým strojem. Kotoučový stroj má na své spodní straně kartáče, které se velkou rychlostí otáčejí, a tím perfektně vydrhnou veškeré nečistoty z podlahy. Žádný člověk by to nedokázal lépe, a to i kdyby s kartáčem na podlaze vypustil duši.

úklid v domácnostijak na úklidbezproblémové podlahy

Dalším pomocníkem byla…

Dalším pomocníkem byla super účinná kosmetika, která podlahy vydesinfikovala a krásně provoněla celý byt. Po vyčistění podlah a odsátí nečistot přišel na řadu vosk. Ochranný průmyslový polymer dodá podlaze lesk, působí protiskluzově a hlavně chrání podlahu vůči znečistění. Samozřejmě na velmi namáhaných místech nemá dlouhou životnost, ale toho se u sebe v bytě nemusím příliš obávat. čištění podlah Praha 

Podlaha byla úžasná, jako nová, a to jen díky A SERVISU. Ještě jsem samozřejmě udělala jedno preventivní opatření. Zavedla jsem po celém bytě přezůvky a žádné předvádění bot v bytě.

úklid s nadšenímnepostradatelní pomocníci pro úklidbezpečný a čistý domov