Čistírna koberců Praha - profesionální čištění syntetických kobercůJelikož mám vystudované dějiny umění, občas se snažím některé své známé něco málo přiučit o umění. Moji přátelé mě vždycky obdivují pro mé znalosti. Samozřejmě jako většina lidí, se však nevěnuji tomu, co jsem vystudovala. Dokonce dělám něco zcela mimo můj obor. Ale nevadí mi to nějak zvlášť, mé studium mi tak spíše zůstalo jako koníček a alespoň se mi nezprotivilo. Jelikož je spousta mých přátel kulturních barbarů a zároveň se chtěli naučit malovat, otevřela jsem si kvůli nim u sebe v bytě jednou za týden bytový seminář týkající se právě dějin umění a také malířství. V tomto kurzu školím kamarády už poměrně dlouho a soudila jsem, že je načase, aby si i něco zkusili namalovat.

Myslím na opravdické plátno. Tak jsme se všichni u mě sešli a hodina malířství započala. Měly jsme trochu polní podmínky – obývací pokoj, málo místa a k tomu jen jeden malířský stojan. Pro začátek si všichni zkusili namalovat společné dílo jen na jedno plátno, to, aby se nestyděli a aby se příliš neplýtvalo materiálem. Nejprve se namalovala pozadí, poté se začal formovat zbytek. No a nakonec se někteří rozhodli, že zkusí malovat pomocí slash painting, což je metoda, kdy se jen barva cáká štětcem na plátno. Někteří si na to vzali i špachtli a musím uznat, že jim to šlo náramně. Bohužel jsem nepočítala, že se u toho tak rozvášní a že mi zacákají zbytek koberce v obýváku (zakryla jsem jen kousek koberce igelitem, hlavně u plátna). Po skončení semináře jsme se rozloučili. Já pak vše odklidila a dala se do čištění mého koberce.

Strojní Čistění Kobercu - Strojové Čištění Kobercu Prahačištění koberců, sedaček Prahačištění sedaček a  koberců Prahačištění koberců praha 4

Koberec je pro mě docela cenný…

čištění koberců praha 9	Koberec je pro mě docela cenný, takže jsem chtěla, aby byl jako v původním stavu. Bohužel drhnutím se mi nepodařilo ani trochu odstranit barvu z koberce. Držela se tam jako chlupy na oblečení. Nakonec jsem si řekla, že raději někoho zkušenějšího zavolám a že si klidně i za to připlatím, přece jen takových koberců, jako je ten můj, moc k sehnání není. Otevřela jsem si google a začala hledat nějakou dobrou firmu. A po chvíli jsem našla firmu s dobrými referencemi, cenami teda dražšími oproti ostatním, ale zato slibovali, že koberec vyčistí opravdu řádně. Řekla jsem si, že ji tedy zkusím. Domluvili jsme si termín a za dva dny už zvonili u mě. Vysvětlila jsem jim situaci a začali čistit.

Vůbec jsem netušila, co dělají a jen zvědavě přihlížela, ale s překvapením mi právě pracovníci vždy vysvětlili, co zrovna dělají. Také dodávali proč je to pro koberec, to nejlepší, co mu můžu dát a vysvětlili proč jsou o tolik napřed před ostatními firmami. A musím uznat, že nelhali, koberec nevypadal ne jako koupený, ale jako dočista nový! Bylo neuvěřitelné, co s kobercem udělali! Také ho vysušili úplně do sucha, což bylo úžasné a já měla méně starostí. Tuto firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění koberců Praha ceník, jedině doporučuji, pokud chcete mít dokonale vyčištěný koberec!

čištění kusových koberců prahaČištění koberců, hloubkové čištění koberců PrahaČištění koberců a čalounění v regionu Praha 4