čistírna koberců praha 10Po dvou neúspěšných chemických čištění koberců v nedaleké čistírně, jsem myslela, že oba dva naše nejstarší kusy vyhodím. Nezdálo se mi možné, že by je mohlo ještě něco přivést k životu. Špinavé světle béžové koberce s dlouhým vlasem, ve kterých byla lety zanesená špína, a ještě k tomu nevydařené čištění, které na nich zanechalo další skvrny, nepočítala jsem s tím, že by je mohlo ještě něco zachránit. Ale vyhazovat se mi je stejně nechtělo. Kolegyně mi doporučila firmu se strojovým čištěním koberců, řekla mi, že pokud by něco mělo šanci dát moje koberce do pořádku, tak je to jedině čištění firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění koberců Praha ceník.

Zaměstnanci této firmy mě ujistili, že se budou snažit odvést co nejlepší práci, aby koberce vypadaly zase k světu. Nebrala jsem je moc vážně, byla jsem připravená na všechno, trošku jsem počítala i s tím, že čištění zase nevyjde a koberce budou vypadat zase o něco hůř. Ale výsledek mi vyrazil dech! Oba „postarší“ a ostudně zašpiněné koberce se podařilo pomocí čištění uvést do perfektního stavu. Koberce neuvěřitelně ožily a omládly.

čištění koberců praha 8čištění kusových koberců prahaČištění koberců, hloubkové čištění koberců PrahaČištění koberců a čalounění v regionu Praha 4

Významnou roli…

Čištění koberců a čalounění v regionu Praha 2Významnou roli v tom jistě hrála použitá značková chemie, zjevně se jednalo o vysoce kvalitní čisticí prostředek, protože vyčistil všechny skvrny, i ty nové, které jsme si odvezli z čistírny. Dlouhé štětinky rotačních kartáčů vyšťouraly hluboko zanesené nečistoty, kartáčovaly koberce s úžasnou rychlostí, vyčesávaly na povrch obrovské množství špíny.

Z povrchu koberců pak byly všechny nečistoty vysány vysavačem s ohromnou sací silou. Na kobercích už pak nezůstalo ani smítečko. Strojové čištění je extrémně účinné, jestliže si také nevíte rady se svými koberci, mohu vám A SERVIS vřele doporučit.

 

 

Čím vyčistit špinavý koberecNa koho se obrátit s vyčištěním koberců v domácnostiKolik stojí čištění koberců