Trr… trr… zvoní u nás v kanceláři telefon. Někdo zase potřebuje pomoct s vyčištěním koberce. Od toho jsme tady. Naše firma A SERVIS LIPKA s.r.o. je na to specialita. Ve své práci si vyslechneme mnoho příběhů. Některé jsou hodně neobvyklé. I když skvrny, které vytvoří, jsou více než klasické. Například takové skvrny od oleje na koberci. Jednou nám zavolala zákaznice a chtěla, abychom jim vyčistili koberec. Zároveň k tomu připojila příběh, jak se skvrny od oleje na koberec vlastně dostaly.

Skvrny na koberci od oleje

Celá jejich rodina prý propadla vášni fritování.  Nejdříve se fritování věnovala naše zákaznice, potom její manžel. Po nějaké době to svěřily i dětem. Jenomže znáte puberťáky. Nakonec bylo všechno od oleje. Zákazníci to zjistili až večer. Takže skvrny se tam pěkně rozležely a nešly pak vůbec ničím. Po chvilce hledání na internetu našli naši firmu A SERVIS LIPKA, která se zabývá čištěním koberců. Naše firma je schopná vyčistit z koberce jakoukoli špínu a to za velice příznivou cenu. Tajemství úspěchu naší firmy Čištění koberců Praha 3, spočívá ve využití profesionálního kotoučového stroje. Ten v kombinaci s nejúčinnější čisticí kosmetikou dokáže odstranit i ty nejrozsáhlejší skvrny. A to z téměř každého povrchu. Kotoučový stroj obsahuje několik otočných kartáčů s velmi hustými štětinami. Tento kotouč se velmi rychle otáčí. Tím vpracovává kosmetiku do vláken koberce a odstraňuje nečistoty.Veškerá špína a skvrny z koberce kotoučový stroj vytáhne napovrch. Tam se v podobě pěny odstraní vysavačem. Výsledkem je krásně čistý, vydesinfikovaný a voňavý koberec.

Spokojenost zákazníků

Naši zákazníci jsou s naší prací spokojení. A to nejenom u nás v České republice, ale taky na Slovensku, v Rakousku a v Německu. A to už více než dvacet let. Svou práci se snažíme vždy dělat, jak nejlépe umíme se vší pečlivostí a péčí. Na námi nabízené služby máme ve skrze pozitivní ohlasy. Naše práce nás baví a spokojená slova našich zákazníků jsou pro nás největší odměnou. Velice si taky vážíme toho, že se na nás opakovaně obracejí. Nebo toho, že nás doporučí svým známým a rodině.