Internetem se to jen hemží samými doporučeními, jak zlikvidovat plísně. Všechno to jsou krásné metody, které mají většinou v počátcích úspěch, ale málo kdo si uvědomuje, že pomáhají jen po určitou dobu. My jsme taky zkoušeli všechno možné, ale po nějaké době se plísně zase vždycky objevily. Hlavní příčina je především v tom, že je v místnosti špatné odvětrávání vzduchu a vysoká vlhkost. V takovém prostředí plíseň roste velice dobře.Odstraňování plísní a řas z povrchu fasád A velmi těžko se jí zbavíte úplně.

Když jsme se pustili do rekonstrukce bytu, tak nám zaměstnanci firmy, která nám s opravami pomáhala, radili, ať se ještě spojíme se specialisty na plísně, kteří nám pomohou s odstraněním spor z místností a provedou nějaké preventivní opatření Jak odstranit plíseň, které zabrání, aby plísně znovu v bytě vznikaly. Jinak by hrozilo, že budeme muset dělat každý rok kosmetické úpravy bytu.

S manželkou…

S manželkou jsme našli na internetu informaci o firmě A SERVIS LIPKA, s.r.o. Kontaktovali jsme ji s žádostí o provedení preventivních protiplísňových opatření. Technici se k nám přijeli podívat, aby zjistili, jestli námi požadované služby budou v našem případě efektivní. Všechno si prohlédli a proměřili a dali nám zapravdu, že se nám opatření proti plísním – v tomto případě LSG nátěr – bude hodit. Navíc nám poradili, ať Plíseň – vyhrajte v boji s plísnínezanedbáváme kvalitní větrání, které udělá hodně.

Ze všeho nejdřív ale odstraňovali dezinfekcí a také průmyslovým vysavačem plísňové spory – zdroje plísňové nákazy.

Na rizikové stěny nanesli LSG nátěr. Nátěr je schopný zadržet na povrchu stěny vlhkost a nepropustit ji dál do zdi. Díky této skvělé technologii zůstávají ošetřené zdi suché a samozřejmě i bez plísní. Je to perfektní, u nás v bytě to funguje bez potíží. A SERVIS to má výborně vymyšlené. A já jsem ráda, že jsme se s tímto problémem svěřili tak spolehlivé firmě. Můžeme ji všem, kteří řeší stejný problém určitě doporučit, nebudete litovat !